NOM tıraş fırçası | Mühle - Tıraş Kültürü®

+ 90 312 939 8540

50 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA | KAPIDA ÖDEME

nom Serisi

Uygun fiyata zevkli, fonksiyonel tasarım. Nom tıraş fırçaları size bir servete mal olmaz, uzun ömürlüdür ve çok kullanışlıdır.

Hızlı Teslimat!

Aynı gün kargo!

Kapıda Ödeme

Kapıda kredi kartı / nakit ödeme imkanı

Taksitli Alışveriş!

12 taksite kadar ödeme seçeneği

Güvenli Ödeme

Ödeme bilgileriniz SSL sertifikası ve İyzico güvencesinde!

7/24 Canlı Destek

Sorularınıza canlı destekle anında yanıt!

BLACK FIBRE

Siyah renkli sentetik kıl, uzun süreli kaliteyi ve hızla büyüyen vegan hayat tarzını temsil eder. Koyu renkli sentetik lifler, yumuşak ve iyi bir performans sergiler. Porsuk kılları ile kıyaslandığında temizleme ve kurulama için gereken bakım zahmeti önemli ölçüde daha azdır.

PURE BADGER

Orta seviyede performasıyla bilinen saf porsuk tıraş fırçaları (pure badger), özellikle yumuşak bir yüz masajından hoşlanan ıslak tıraşçılar için uygundur. Diğer porsuk kıllarından biraz daha sert olan fırça ucu, makine tarafından şekillendirilir. Renkleri kahverengimsi griden siyaha kadar değişmektedir. Su tutma kapasitesi bakımından ince porsuktan sonra en çok tercih edilen tıraş fırçaları arasındadır.

DOĞAL KIL

Güçlü bir masaj etkisinden hoşlanan ıslak tıraşçıların tercih ettiği doğal domuz kılı tıraş fırçalarıdır. Kıllar fırça sapına yüksek endüstriyel standartlarda monte edilir. Domuz kılı tıraş fırçaları, zahmetsiz bakımı ve dayanıklılığı ile bilinir. Uygun fiyatlı olmaları nedeniyle özellikle berberlerde kullanılan en yaygın tıraş fırçasıdır.
KAPAT
×
×

Sepet