Bilmek istedikleriniz | Mühle - Tıraş Kültürü®

+ 90 312 939 8540

50 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA | KAPIDA ÖDEME

Bilmek İstedikleriniz

MÜHLE NEDİR?

MÜHLE (MUEHLE) 70 yıl önce kurulmuş, tıraş malzemeleri imal eden bir aile şirketidir. Halen Müller ailesine ait olan MÜHLE şu anki sahiplerinin büyük babaları tarafından kurulmuştur. Çok uzun zaman şirket “Mullen tıraş fırçaları” anlamına gelen MUEHLE PINSEL (Mullen Pinzel) olarak biliniyordu. Daha sonra ürün yelpazesine yeni ürünler katıldıkça sadece tıraş fırçası yerine şirketin adı MUEHLE olarak yenilendi.

MÜHLE tüm ürünlerini Doğu Almanya’da Stützengrün şehrinde, kendi fabrikasında üretmektedir.

BON ithalat ihracat sanayi ve ticaret Ltd. Şti. –  MÜHLE’nin Türkiye yetkili distribütörü ve resmi temsilcisidir. Mühle ürünlerini resmi internet sitemizden ve anasayfanın en altında yer alan satış noktalarımızdaki lokasyonlardan alabilirsiniz. 

Elbette. Bize istediğiniz ürün bilgilerini ulaştırdığınızda gerekli işlemleri yaparak ürününüzü size ulaştıracağız.

Yurtdışından istediğiniz ürünün teslim süresi elimizdeki ürünler ile karşılaştırıldığında daha fazla zaman alabilir. Ulaşımda yaşanabilecek gecikmeleri göz önünde bulundurmalısınız. Fakat unutmayın: biz tüm aksamaları minimalize ederek, sizlere en iyi hizmeti vermek için buradayız.

Evet, ürünlerimiz üretim hatalarına karşı 1 (bir) yıl süreyle garantilidir. Her türlü memnuniyetsizliğiniz ya da şikayetiniz için lütfen önce bizimle iletişime geçin.

Hjm/NOM markası MÜHLE’nin alt markasıdır ve en düşük fiyatlı tıraş ürünleri kategorisi için özel olarak üretilmektedir. Hjm/NOM ürünlerinin tamamı Almanya’da MÜHLE fabrikasında diğer ürünlerle aynı şekilde üretilmektedir. Bu nedenle kalitesi MÜHLE’ye çok yakın olup daha uygun fiyatlı plastik ürünler ve farklı fırça kılları gibi seçeneklerle üretilmekte, bu nedenle fiyatı sizlere daha uygun sunulmaktadır.

Moda bir sarmal içerisinde gelişir ve bu aralar her zamankinden biraz daha fazla retroya ve ‘eski’ trendlere dönmektedir. Biz dijital teknoloji ve hızlı tüketim çağında özellikle “yavaş, sakin ve zevkli” bazı anları yeniden canlandırmak ve yaşatmak istiyoruz. Klasik ıslak tıraş da hayatımızda böyle bir yaklaşımın parçası. Kendimize gösterdiğimiz şevkat ve ilginin hoş bir ifadesi, günlük rutinin parçası değil kendimizle geçirdiğimiz özel bir an.

Bunun yanında klasik tıraş çok daha verimli ve temiz.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo!

Kapıda Ödeme

Kapıda kredi kartı / nakit ödeme imkanı

Taksitli Alışveriş

12 taksite kadar ödeme seçeneği

Güvenli Ödeme

Ödeme bilgileriniz SSL sertifikası ve İyzico güvencesinde!

7/24 Canlı Destek

Sorularınıza canlı destekle anında yanıt!

KALİTE VE MATERYAL

Kullanılan malzemeler her ürün için listelenmiştir. Bunlar; hakiki boynuz, çeşitli ahşaplar, çin lakesi “urushi”, gerçek karbon, yüksek dereceli reçine ve porselen olabilir. Ürün materyalleri elle seçildiğinden ve üretildiğinden doğal ahşap veya boynuz desenleri için bir standart söz konusu değildir ve sunulan fotoğraflardan farklı olabilir.
Daha fazla bilgi…

Hayır, tüm metal parçalar krom kaplıdır ve paslanmazdır.

Yüksek dereceli reçine, yüksek kalitede plastik ve metalin birleşimi olan yüksek yoğunluğa sahip bir malzemedir. Tatmin edici bir ağırlığı ve parlaklığı vardır, gerçek reçineden ayırt edilmesi imkansızdır. Görsel olarak seramiğe benzer.

Hakiki boynuz, dikkatle alınmış manda boynuzudur. İnci şeffaflığındadır, canlı renkleri ve eşsiz tonları ile zamanla daha da değer kazanır.

Hakiki boynuz manda boynuzudur. Boynuz renkli reçine ise boynuz rengini taklit eden metal ve plastik karışımı sentetik bir malzemedir.

MÜHLE şu ahşapları sunar: Afrika karaağaç, funda ağacı ahşabı, zeytin ağacı ahşabı, karelya huş ağacı, bataklık meşesi, dişbudak ağacı, erik ağacı,  mazı ağacı.

Tüm ahşap türleri doğaldır.

Afrika karaağaç (Grenadilla olarak da bilinir) orta Amerika, Avustralya ve Afrika’da yetişen, son derece güzel, dayanıklı ve değerli bir malzemedir.

Funda ağacı ahşabı, ısı ve suya oldukça dayanıklı bir malzemedir. Bu malzemeden pipo üretimi yapılır, yani oldukça sık dokulu bir materyaldir

Bu olağanüstü güzel deseni ile kap kacak ya da kano yapımında yaygın olarak kullanılan, çok yoğun bir ahşap türüdür.

Mazı kırmızı sedir olarak da bilinir. MÜHLE sap malzemeleri asil doku ve derin renk doygunluğuna sahip mazı kökünden yapılır.

Bu 3.000 yıl kadar su ile ıslanmış, koyu renk, dayanıklılık ve sertlik kazanmış nadir bulunan bir cins meşedir.

Urushi, yani lake (cila) olarak bilinen bir teknolojidir. Çin lake suyu tozdan tamamen arındırılmış bir ortamda ahşap tabakalarına uygulanır. Her katmanı tiner ve vernik ile kaplanır. Böylece daha parlak ve daha derin bir ürün elde edilir.

mühle rocca çelik kaplama tıraş seti

Mühle sadece üyelerine özel avantajlar sunar

E-bültene üye ol, ilk alışverişte %10 indirim kazan! 

Ayrıca sadece üyelere özel başka hiçbir yerde göremeyeceğin avantajları kaçırma! 

Üyelik ücretsizdir, istediğin zaman sonlandırabilirsin. 

TIRAŞ VE MÜHLE TIRAŞ BIÇAKLARI

MÜHLE üç tip jilet sunar: Gilette® Fusion™, Gilette® Mach3® ve klasik tıraş makinası için klasik çift taraflı jilet.

İlk iki jilet tarzı, standart jiletlerden farklı olarak MÜHLE imalatında kullanılan tasarımlara uygundur. Daha estetik görüntüye sahip, ağırlıkları farklı, dokunma hissi hoş ve daha iyi ergonomiye sahiptir. Tabiki de tıraş bıçaklarımız, istediğinizde jileti her yerden temin edebileceklerinizle uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Yani, mesela istediğiniz bir Gilette® Fusion™ başlığı tıraş bıçağınızla uyumludur.

Klasik tıraş makinaları için çift taraflı jilet; klasik iki ucu keskin bıçaklı bir jilettir, temelde diğer jiletlerden farklı bir tasarım ve şekli vardır.

Klasik çift taraflı jilet tek bir bıçaktan oluşur ve sanıldığının aksine üç veya beş bıçaklı jiletlerden kötü değildir.

Bu tip jiletler genellikle piyasada satılan tıraş makinalarından memnun kalmayan erkekler tarafından tercih edilirler. Eğer hassas bir cildiniz varsa, diğer bıçaklar gibi her geçişte üç veya beş kez cildinize değerek tahriş etmez.

Klasik tıraş bıçakları kolayca temizlenip ve dezenfekte edilebilir.

Farklı jilet tiplerinden sertlik derecesi cildinize en uygun jileti kolayca seçebilirsiniz.

Gilette tipi bıçaklar seçtiğinizde yeni bıçaklar için tek bir üreticiye bağlı kalırsınız, üstelik klasik jilet diğer jilet başlıkları ile kıyaslandığında 15-20 kat daha ucuz olabilir. Bu sayede en pahalı tıraş makinası olan bufalo boynuzunu seçseniz bile bir kaç ay içinde maliyetini çıkaracak, sizin için daha ekonomik olacaktır.

Ancak tekrar ediyoruz ki, cildinize ve tamamen sizin kendinize nasıl muamele etmek istediğinize, bu anı nasıl geçirdiğinize bağlı olarak seçim size ait.

Jiletli Tıraş Bıçaklara git…

MÜHLE iki tip klasik jilet sunmaktadır:

Kapalı tarak: Usturaya en uygun ve güvenli tıraş kafası tasarımıdır. İlk kez klasik jilet kullanacaklar için idealdir. Klasik bir örnek olarak MÜHLE R 89 en çok tercih edilen üründür. Tüm MÜHLE koleksiyonları emniyet açısından aynı kapalı kesim kafaya sahiptir, daha çok sap materyalleri ve şekilleri ile diğerlerinden ayrılır.

Açık tarak: Açık tarak ile bıçak daha çok açılır. Yani daha agresifleşir. Bu sayede bıçak cilde çok daha yakın ve derin çalışır. Bu tip bıçakları kullanırken çok daha dikkat etmelisiniz. Cildinizi kesme riski daha yüksek olduğundan nitelikli el becerisi gerekebilir. Bu tip bıçaklara MÜHLE R 41 klasik bir örnek olarak verilebilir.

Kapalı taraklı jilet cildinizden biraz daha uzakta hareket ettiği için daha güvenlidir. Cildinize çok fazla bastırmadığınız sürece zarar veremezsiniz. Yine de kapalı tarak olsada yaralanmalara engel olmaz, bunun bir jilet olduğunu unutmayın ve cildinize doğru derin şekilde itmeyin.

Islak tıraş seven ve deneyimliler için tasarlanmış açık tarak, düz jilete en yakın üründür. Açık tarak içinde jilet farklı bir açıyla bükülmüştür ve bıçak tarak ile korunmaz. Bu tasarım bıçak ve cilt arasında agresif bir açı sağlar. Özellikle derin, temiz ve verimli şekilde tıraş eder. Ayrıca köpük ve jilet arasında büyük bir açıklık vardır ve jiletiniz tıraş esnasında temiz kalır.

Sizlere eğer deneyimliyseniz açık taraklı başlıkları, değilseniz kapalı taraklı başlıkları önerebiliriz. Ancak seçim ve zevk her şartta size ait.

Biz bu durumlarda öncelikle R 41 OFFEN CHROM denemenizi öneririz.

Bununla birlikte açık taraklı bir bıçağı herhangi bir zamanda kapalı taraklı bıçağa dönüştürebilirsiniz. Tek istisna R89 TWIST ve R41 TWIST ürünleridir. Açık taraklı R41 kolayca kapalı taraklı R 89‘a dönüşebilir. Bu ürünün kodu R 89 GESCHL CHROM‘dur.

Tıraş olmak için cildinizi her zamanki gibi bir köpük ve tıraş fırçası ile hazırlayın.

Başlığa jileti yerleştirin ve jilet kafasını sıkıca vidalayın. Bıçak ve deri yüzeyi 30 derece olacak şekilde bıçağı tutun ve deri yüzeyi boyunca bıçağı kaydırın.

Her zaman bıçağı sakalın büyüme yönünde kaydırın. Eğer boynunuzu tıraş ediyorsanız, diğer elinizle yavaşça cildinizi gerdirin.

İlk kullanımlarınızda küçük kesikler olabilir, zaman içerisinde el yatkınlığınızı geliştirdikçe kusursuz tıraş yapabilecek duruma geleceksiniz.

Daha fazlası için blogumuza  göz atın…

Bıçakların değişim sıklığı, saç ve sakal büyüme yoğunluğunuza bağlıdır. Ama her durumda çift taraflı klasik jiletleri diğer jilet başlıkları kadar sık değiştirmeniz gerekmez. Jiletin sakalınızı kesmeyip çektiğini hissettiğiniz zaman jiletinizi değiştirmelisiniz.

MÜHLE tarafından 3 tip tıraş sistemi sunulmaktadır: Gilette® Mach3®, Gilette® Fusion™ ve klasik tıraş makinaları için klasik jiletler.

Bunlardan Gilette® serisi ürünlerinin yedek kartuşlarını herhangi bir süpermarkette bulabilirsiniz.

Klasik tıraş makinaları için çift taraflı klasik jiletleri ise, eczaneler, kozmetik mağazaları ve tabi ki internet sitemizden temin edebilirsiniz. Bunun dışında farklı üreticilerin çeşitli sertlik/yumuşaklık derecelerinde bıçaklarını da denemek tamamen sizin tercihinize bağlı.

TIRAŞ VE MÜHLE TIRAŞ FIRÇALARI

Cildi tıraşa hazırlamak için öncelikle tıraş fırçası gereklidir.

Tıraş fırçası olmazsa köpüğü cildinize dilediğiniz incelikte yayamazsınız. Tıraş fırçası ile cildiniz kuru kalmaz ve gözenekleri tıkanmaz. Böylece tıraşınız ve sonrasında cildinize geri dönüşü çok daha keyifli ve verimli hale gelir. Ayrıca köpük uygulaması sırasında aynı zamanda yüz masajı da yapmış olursunuz. Köpüğün cilde homojen dağılımı ve gözeneklerinizin temizlenmesi için tıraş fırçası mutlaka tıraş ekipmanınızda bulunmalıdır. 

MÜHLE tıraş fırçalarını üretirken üst kalitede kıllar kullanır. Kendi markasıyla porsuk kılı, HJM/NOM markasıyla doğal kıl ve sentetik lifler kullanmaktadır. Her aksesuarın üretildiği malzeme açıkça belirtilmektedir.

3 tip fırça kılı vardır: boz porsuk, ince porsuk, saf porsuk. Her fırçasının üzerinde hangi kılın kullanıldığı yazmaktadır.

Boz porsuk: Köpüğü yukarı sallayan iğne benzeri sivrilen şekle sahiptir ve en yumuşak-kaliteli kıl tipidir. Kıllar porsuğun sadece boynundan alınır. Bu nedenle üretimi elle yapılan en değerli üründür. Boz porsuk kılından fırçalar en pahalı fırçalardır.

Saf porsuk: Fiyatı en uygun olan ve sert dokunan kıllardır. Daha yoğun bir yüz masajı isteyenler için uygundur. Köpük tutuşu çok başarılıdır ve ilk kullanım için uygundur.

İnce porsuk: Boz ve saf karışımıdır. Yumuşaklığın ve maliyetin dengesi hedeflenmiştir.

MÜHLE kendi geliştirdiği ve patentlediği iki tip malzemeden sentetik lif üretmektedir. Doğal malzemeler kullanmak istemeyen kişiler (mesela veganlar) bu malzemeleri tercih etmektedirler. Silvertip Fibre®, boz porsuk kılının tüm özelliklerini taşımaktadır. Üstelik sentetik materyal olan fibre çok uzun süre dayanıklılığa sahip güçlü bir kıl tipidir. Silvertip Fibre® tüm seyahat setlerinde kullanılmaktadır ve ıslak halde saklanabilir.

“Black Fibre” ise biraz daha yumuşak doğal porsuk kılına benzer bir kalitededir.

Bu kıl ucuz malzemeden üretilen ürünlerde vardır. Doğal kıllı ürünler, çok daha yoğun ve sert masaj sevenler için idealdir. MÜHLE kendi kıllarında doğal kılı kullanmaz. Bu tip fırçaları MÜHLE’nin alt markası Hjm ürünlerinin bazı koleksiyonlarında bulabilirsiniz.

Evet. MÜHLE tıraş fırçalarını çaplarına göre sınıflandırır. Çap büyüdükçe daha fazla kıl kullanıldığından fırça daha fazla bir yoğunluğa sahip olur.

Boyutlarına göre çaplar: S – 19mm, M – 21mm, L – 23mm, XL – 25mm.

Aksi belirtilmedikçe MÜHLE varsayılan olarak M – orta boy kullanır.

Tıraş fırçaları tuvaletlerde kapalı kaplarda veya torbalarda saklanmamalıdır.

Temizliğinde kimyasal deterjanlar kullanılmamalıdır.

Tıraş fırçası su ile yıkanır, kullanımdan sonra baş aşağı şekilde asılır. Böylece fırça dibinde nem kalmaz ve su serbestçe aşağı akar.

Fırça yağlara temas etmemelidir. Bu nedenle yağ bazlı kozmetik kullanımından kaçınılmalıdır.

Zaman içinde kıl kaybı normal kabul edilir. Doğru bakım ile çok uzun süre tıraş fırçanızı kullanabilirsiniz.

Seyahat tıraş fırçaları, genellikle kullanımdan hemen sonra tamamen kurumadan bir çanta içinde ya da kapalı bir kap ile taşındığından, bu durumda doğal kıllar kolayca kopup yıpranmaktadır. Bu nedenle sizin karlılığınız için seyahat ürünlerinde sadece sentetik malzeme seçeneklerini bulundurmaktayız.

Seyahat tıraş fırçaları, genellikle kullanımdan hemen sonra tamamen kurumadan bir çanta içinde ya da kapalı bir kap ile taşındığından, bu durumda doğal kıllar kolayca kopup yıpranmaktadır. Bu nedenle sizin karlılığınız için seyahat ürünlerinde sadece sentetik malzeme seçeneklerini bulundurmaktayız.

Seyahat tıraş fırçaları, genellikle kullanımdan hemen sonra tamamen kurumadan bir çanta içinde ya da kapalı bir kap ile taşındığından, bu durumda doğal kıllar kolayca kopup yıpranmaktadır. Bu nedenle sizin karlılığınız için seyahat ürünlerinde sadece sentetik malzeme seçeneklerini bulundurmaktayız.

Köpüğün kendi kabında fırçayla yumuşatılması ve uygulanması daha iyidir. Ama aynı zamanda doğrudan yüzünüze de uygulayabilirsiniz.

KOSMO, PURIST ve STYLO’nun bir çok koleksiyonu birbiri ile uyumlu fırça başlıkları içerir. Bunlardan birisine sahipseniz yeni bir fırça almadan sadece değiştirilebilir fırça başlığı alabilirsiniz. Değiştirilebilir fırça başlıkları şöyle sunulmaktadır:

STYLO/PURIST/KOSMO serileri için:

Boz porsuk için ürün kodu: 091M50, saf porsuk için ürün kodu: 281M57 ve Silvertip Fibre® için ürün kodu: 31M50

EDITION serisi için:

Boz porsuk için ürün kodu: 493

Yedek fırça başlığı diğer kategorilerde mevcut değildir.

Bu kişisel bir tercih konusudur. Daha önce hiç tıraş fırçası kullanmadıysanız porsuk kılından ya da düşük maliyetli doğal kıllarla başlayabilirsiniz. INTRO veya MODERN koleksiyonları size göredir. Daha sonra diğer kıl tipleri ve boyutlarını deneyebilirsiniz.

Hjm/NOM tıraş fırçaları hafif plastikten ve daha basit kıl tiplerinden üretilmektedir, MÜHLE tıraş fırçaları ise doğal kıllardan üretilmektedir. Hjm/NOM fırçaların fiyatları bu nedenle ucuzdur.

Mühle köpüklü tıraş fırçası

MÜHLE TIRAŞ AKSESUARLARI

Sıcak kompres cildinizi tıraşa hazırlamanın ve yumuşatmanın bilinen en iyi yoludur. Profesyonel berberler sizi rahatlatmak ve tıraş zevkinizi en üst düzeye çıkarmak için sürece sıcak kompres ile başlarlar. Daha sonra sıcak havlu tıraş edilecek alan üzerine konur. Isı ve nem gözenekleri açar, kıllar daha yumuşak ve esnek hale gelir.

Her standın açıklamasında hangi seriye ait olduğu bilgisini bulabilirsiniz. Eğer sorunuz olursa lütfen bize canlı destekten ulaşın.

Her standın açıklamasında hangi seriye ait olduğu bilgisini bulabilirsiniz. Alacağınız sadece tıraş bıçağı ile ona uygun standdır. Eğer sorunuz olursa lütfen bize canlı destekten ulaşın.

Kase içeren setler RN6 CHROM kase ile gelmektedir. Tek fark standa takılabilmesi için çentik bulunmasıdır.

Üç ve dört parçalı setlerimiz mevcuttur. Üç parçalı set içerisinde tıraş fırçası, tıraş bıçağı (Mach 3 sistemi, Fusion ya da klasik jilet ile birlikte) ve stand içerir.

Dört parçalı setler ek olarak kase içerir.

Dört parçalı setler sadece şu 3 koleksiyonda bulunmaktadır: SOPHIST, VIVO ve RYTMO.

Tüm diğer koleksiyonlara isterseniz ek olarak kase satın alabilirsiniz.

En uygun fiyatlı ürünler RYTMO koleksiyonu ile sunulmuştur.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo!

Kapıda Ödeme

Kapıda kredi kartı / nakit ödeme imkanı

Taksitli Alışveriş

12 taksite kadar ödeme seçeneği

Güvenli Ödeme

Ödeme bilgileriniz SSL sertifikası ve İyzico güvencesinde!

7/24 Canlı Destek

Sorularınıza canlı destekle anında yanıt!

MÜHLE KOZMETİK

Kozmetik ürün gamımız MÜHLE CİLT BAKIMI ve MÜHLE ORGANİK (%100 organik ürünler) ürünlerden oluşmaktadır. Tüm kozmetik ürünlerimiz bir tıraş fırçası ile kullanılabilecek şekilde sunulmaktadır.

Kozmetiklerimiz üç farklı koku içermektedir: Aloe vera, deniz iğdesi ve sandal ağacı.  Ayrıca bu koleksiyonda porselen bir kase, tıraş balsamı ve tıraş sabunu da bulunur.

Organik ürünler koleksiyonu komple bir bakım seti olup duş jeli, şampuan, vücut kremi, tıraş kremi, tıraş sonrası balsam, yüz kremi ve yüz temizleme jeli içermektedir.

MÜHLE ORGANİK koleksiyonundaki ürünlerin üretildiği ham materyaller dünyanın en sıkı denetlenen ve takip edilen süreçlerinden geçerek bizlere ulaşmaktadır ve BDIH – ‘Alman Doğal ve Organik Kozmetik Ürünleri Sertifikasyon Derneği’ tarafından sertifikalıdır.

Bu bireysel bir tercih konusudur. Fakat kremi cildinize doğrudan uygulamak daha kolaydır.

Yuvarlak sabunun çapı 6.5 cm yüksekliği ise 2.5 cm olup 65 g ağırlığa sahiptir. 

Tıraş sonrasında losyon ya da balsam kullanmak daha iyidir. Genellikle tıraş sonrası cilt için gereken yatıştırıcı ve antiseptik bileşenleri içerir. Nemlendirici yüzünüz için bakım ürünüdür.

Şap taşı (alünit) güçlü bir antiseptik ve hemostatik etkiye sahiptir. Küçük yaralar ve kesikleri sıklaştırır, cildi yatıştırır, terlemeyi azaltır, kaşıntıyı ve sebum üretimini dengeler ancak gözenekleri kapatmaz. Şap taşı kesinlikle hipoalerjeniktir. Berberler tıraş işleminin sonunda kullanırlar. Deodorant olarak da kabul edilebilir. Sadece su ile nemlendirip doğrudan cildinize uygulayabilirsiniz.

ÜRÜNLERİN KULLANIMI HAKKINDA

Tıraş fırçaları tuvaletlerde kapalı kaplarda veya torbalarda saklanmamalıdır.

Temizliğinde kimyasal deterjanlar kullanılmamalıdır.

Tıraş fırçası su ile yıkanır, kullanımdan sonra baş aşağı şekilde asılır. Böylece fırça dibinde nem kalmaz ve su serbestçe aşağı akar.

Fırça yağlara temas etmemelidir. Bu nedenle yağ bazlı kozmetik kullanımından kaçınılmalıdır.

Zaman içinde kıl kaybı normal kabul edilir. Doğru bakım ile çok uzun süre tıraş fırçanızı kullanabilirsiniz.

Hayır, tüm metal parçalar krom kaplıdır ve paslanmazdır.

Hayır, ahşaplar rengine göre çeşitli yağlar ile işlenerek ya da vernik ile kapatılarak sızdırmazlık, parlaklık ve dayanıklılık garantisi ile sizlere sunulur. Yine de kullanımdan sonra tıraş fırçaları bir havlu ile kurulanmalıdır.

Evet, ürünlerimiz üretim hatalarına karşı 1 (bir) yıl süreyle garantilidir. Her türlü memnuniyetsizliğiniz ya da şikayetiniz için lütfen önce bizimle iletişime geçin.

Mühle sadece üyelerine özel avantajlar sunar

E-bültene üye ol, ilk alışverişte %10 indirim kazan! 

Ayrıca sadece üyelere özel başka hiçbir yerde göremeyeceğin avantajları kaçırma! 

Üyelik ücretsizdir, istediğin zaman sonlandırabilirsin. 

Beğendiniz mi? Paylaşın!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
KAPAT
×
×

Sepet