Bilmek istedikleriniz | Mühle - Tıraş Kültürü

+ 90 312 938 8540

50 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA | KAPIDA ÖDEME

Bilmek İstedikleriniz

MÜHLE nedir?

MÜHLE (MUEHLE) 70 yıl önce kurulmuş, tıraş malzemeleri imal eden bir aile şirketidir. Halen Müller ailesine ait olan MÜHLE şu anki sahiplerinin büyük babaları tarafından kurulmuştur. Çok uzun zaman şirket “Mullen tıraş fırçaları” anlamına gelen MUEHLE PINSEL (Mullen Pinzel) olarak biliniyordu. Daha sonra ürün yelpazesine yeni ürünler katıldıkça sadece tıraş fırçası yerine şirketin adı MUEHLE olarak yenilendi.

MÜHLE ürünleri nerede üretilmektedir?

MÜHLE tüm ürünlerini Doğu Almanya’da Stützengrün şehrinde, kendi fabrikasında üretmektedir.

MÜHLE ürünlerini nereden alabilirim?

Şirketimiz MÜHLE’nin Türkiye yetkili distribütörü ve resmi temsilcisidir. Mühle ürünlerini resmi internet sitemizden ve anasayfanın en altında yer alan satış noktalarımızdaki lokasyonlardan alabilirsiniz.

Sitenizde bulunmayan ancak Almanya sitesinde olan bir ürünü sipariş edebilir miyim?

Elbette. Bize istediğiniz ürün bilgilerini ulaştırdığınızda gerekli işlemleri yaparak ürününüzü size ulaştıracağız.

Yurtdışından istediğiniz ürünün teslim süresi elimizdeki ürünler ile karşılaştırıldığında daha fazla zaman alabilir. Ulaşımda yaşanabilecek gecikmeleri göz önünde bulundurmalısınız. Fakat unutmayın: biz tüm aksamaları minimalize ederek, sizlere en iyi hizmeti vermek için buradayız.

Ürünleriniz garantili mi?

Evet, ürünlerimiz üretim hatalarına karşı 1 (bir) yıl süreyle garantilidir. Her türlü memnuniyetsizliğiniz ya da şikayetiniz için lütfen önce bizimle iletişime geçin.

Hjm markası nedir? Neden ürünleri daha ucuz?

Hjm markası MÜHLE’nin alt markasıdır ve en düşük fiyatlı tıraş ürünleri kategorisi için özel olarak üretilmektedir. Hjm ürünlerinin tamamı Almanya’da MÜHLE fabrikasında diğer ürünlerle aynı şekilde üretilmektedir. Bu nedenle kalitesi MÜHLE’ye çok yakın olup daha uygun fiyatlı plastik ürünler ve farklı fırça kılları gibi seçeneklerle üretilmekte, bu nedenle fiyatı sizlere daha uygun sunulmaktadır.

Klasik tıraş yeniden moda mı oluyor?

Moda bir sarmal içerisinde gelişir ve bu aralar her zamankinden biraz daha fazla retroya ve ‘eski’ trendlere dönmektedir. Biz dijital teknoloji ve hızlı tüketim çağında özellikle “yavaş, sakin ve zevkli” bazı anları yeniden canlandırmak ve yaşatmak istiyoruz. Klasik ıslak tıraş da hayatımızda böyle bir yaklaşımın parçası. Kendimize gösterdiğimiz şevkat ve ilginin hoş bir ifadesi, günlük rutinin parçası değil kendimizle geçirdiğimiz özel bir an.

Bunun yanında klasik tıraş çok daha verimli ve temiz.

KAPAT
×
×

Sepet