Hakkımızda

Biz Kimiz?

Mühle 1945 yılında Doğu Almanya’nın Stützengrün kentinde kurulmuş tıraş ve erkek bakım ürünleri üreten köklü bir firmadır. Tüm ürünleri sadece yüksek kalitedeki materyallerden geleneksel el işçiliği ile üretilir. Mühle, erkek bakım ürünleri alanında dünyada var olan en büyük üreticilerden biridir.

Mühle ürünleri, dünyada Avrupa, Amerika, Çin ve Rusya’da satılmaktadır.

Bon İthalat İhracat Sanayi ve Tic. Ltd. Şti olarak Mühle ürünlerinin resmi Türkiye temsilciliğini yapmaktayız. Mühle bizlerle resmi olarak 2016 yılından beri Türkiye’de satışa sunuluyor.

Mühle Türkiye resmi internet sitesinde, sayısız çeşitte tıraş fırçasına, Gillette serileriyle uyumlu tıraş bıçaklarına, klasik tıraş makinelerine, tıraş sabunu veya tıraş kremi gibi tıraş bakım ürünlerine, organik erkek bakım ürünlerine aynı gün kargo imkanıyla ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin en çeşitli tıraş ve erkek bakım ürünlerini bulabileceğiniz Mühle Türkiye'de farklı ödeme seçenekleri ve aynı gün kargo avantajıyla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Türkiye’de bulunan resmi Mühle satış noktalarına ulaşmak için buraya tıklayın.

Mühle Türkiye ile Bayilik İşbirliği Hakkında Bilgi

Fiziki mağazanızda veya internet alışveriş sitenizde Mühle ürünlerini satmak istiyorsanız, lütfen şirketiniz ve söz konusu platform ile ilgili ayrıntılı tanıtım bilgilerini e-posta adresimize gönderin. Size kısa sürede dönüş sağlayacağız.