Zaman daralıyor, %35'e varan Muhteşem Cuma indirimleri için bugün son gün!

Mühle & Loccitane Erkek Bakım Hediye Seti Çekiliş Koşulları

1- Yarışmamız https://www.instagram.com/muhleturkiye/ Instagram hesabı üzerinden gerçekleşecek olup, 29.11.2020 tarihinde başlamak üzere (çekiliş tarih aralığı ayrıca 7. Maddede belirtilmiştir) Bon İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından düzenlenmektedir.

2- Yarışma katılım koşulu şartımızca; 29.11.2020 tarihli instagram postumuzun altına 1 takipçimizin 1 arkadaşını etiketleyerek #sendekatıl hastag'i ile yorum yapması gerekmektedir. Ayrıca takipçimizin @muhleturkiye instagram hesabını takip etmesi şartı önceliklidir.

3- Maddede belirtilen koşulları gerçekleştiren katılımcıdan çekilişle Bon ithalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından 1 şanslı kişi seçilecektir. Çekilişte kazanan 1 kişi ilettiği posta teslimat adresine , 1 adet Cade Sakal Bakım Yağı 30 ml, 1 adet Cade Tıraş Sonrası Kremi 75 ml, 1 adet Cade Canlandırıcı Cilt Kremi 50ml, 1 adet Cade Tıraş Jeli 150ml, 1 adet Mühle S 21 H 220 SR kodlu Klasik Tıraş Seti gönderilecektir. Bu hediyeler; 29.11.2020 tarihli yarışma için, çekiliş ile kazanan yarışmacının instagram üzerinden “direkt mesaj” yolu ile belirttiği adresine gönderilecek hediyelerdir.

4- Yarışma sonunda kazanan 1 kişi Instagram üzerinden “direkt mesaj” yoluyla iletişime geçilecektir. Talihlimizin hediyesi, ileteceği adrese en geç 05.12.2020 tarihinde kargo yoluyla gönderilecektir.

5- Tam ve doğru bilgilerin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, Yarışmaya katılım tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcı herhangi bir hak iddia edemez. Bon İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi katılımcıların yarışmaya katılım uygunluğunu doğrulama ve yarışmaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar. Çekiliş talihlisinin teslimat bilgilerini doğru ya da eksik vermesi durumunda, teslimat yapılamaması durumunda talihli hediye hakkını kaybetmiş sayılacaktır.

6- Bon İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi çekilişle ilgili olarak bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

7- Yarışmamız 04.12.2020 tarihinde saat 23.59’da sona erecek olup, kazanan 1 talihlimiz yine Mühle Türkiyenin resmi Instagram hesabında Story yoluyla duyuruluyor olacaktır.

8- Yarışmamıza katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.

9- Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

10- Bon İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

11- Çekiliş sonucunda kazanan 1 takipçimiz, isminin Bon İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi - Mühle Türkiye Instagram sayfası aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.

12- Yarışmaya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Bon İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Yarışma Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

13- Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Bon İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.

14- Yarışmaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların, yarışma şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Bon İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından yapılacaktır. Bon İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.

15- Hediye gönderimleri Türkiye ülke sınırları içerisinde yapılmaktadır. Ülke dışından katılmı ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilemez.