Tüm duyular için deneyim

Mühle Ürünleri

Sizlere sunulan her ürünümüz sevgiyle, ilgiyle, endüstriyel uzmanlık ve sanatsal el işçiliği ile üretilmektedir. MÜHLE ıslak tıraş ürünleri alanında tüm ürün gamını kullanıcılarına sunabilen dünya çapında sayılı üreticilerden biridir: Tıraş fırçaları, tıraş bıçakları ve tıraş ile ilgili diğer ürünleri (tıraş sabunu, tıraş kremi ve tıraş sonrası balsam) sizlere ulaştırır. MÜHLE ORGANİK adı altındaki el yapımı doğal kozmetik serisi, vücut bakım ürünleri ve diğer şık aksesuarlar ile ürün yelpazesi tamamlanır.

Markamız bir lüks seri ve üç karakteristik tasarım serisi ile komple tıraş kitleri üretmektedir. Tüm modeller, fırçalar, kartuşlu tıraş bıçakları, klasik tıraş makinaları ve standlar birbirleriyle farklı şekilde şık kombinler oluşturabilir.

Mühle Tıraş Fırçaları


Dünyanın dört bir tarafından kullanıcılarımız, Mühle tıraş fırçalarını alanında en iyisi seçtiler. Bilinen porsuk kıllı tıraş fırçalarının yanında, ayrıca inovatif bir ürün olan sentetik Silvertip Fibre® liflerin kullanımı ile sürekli olarak ileriye dönük bir gelişme içindeyiz. Mühle, tıraş fırçalarında size farklı kıl tipleri ve materyaller ile oldukça fazla çeşit sunar.

Mühle Bıçak Sistemleri


Her ıslak tıraş makinesinin kendine ait bir tıraş stili ve belirlenmiş bir tıraş sistemi vardır. Klasik jiletli tıraş makineleri yüzyıllar boyunca varlığını korurken, henüz yakın zamanda ilk “kendi kendine tıraş eden mekanik alet” olarak kabul edilmişlerdir. Değiştirilebilir başlıklı (kartuşlu) tıraş makineleri ise modern çağın başarısıdır. Her sistemin faydaları kişiye özeldir ve her sistem özel bir teknik gerektirir.

Mühle Tıraş Ürünlerinde Kullanılan Materyaller


Mühle, doğal ve değerli materyaller ve sadece en yüksek kalitedeki ham maddelerden ürettiği tüm ürünlerinin kalitesini garanti eder. Yapılan seyahatler esnasında doğadan ilham alınarak kullanılan malzemeler, Mühle’nin ürünlerini pazardaki diğerlerinden ayırır ve benzersiz kılar.  

Mühle Tıraş Bakım Ürünleri


MÜHLE tıraş bakım ürünleri, tıraştan önce ve sonra faydalanılacak doğal bir tedavi niteliğinde geliştirilmiştir. Her cilt tipi ve koku tercihi için farklı erkek bakım ürünleri mevcuttur. Özel tarif, öncelikle bitki ham maddelerinden elde edilir, doğa ile uyumlu olarak işleme alınır ve ardından özenle ekstrakte edilir.

Organik Erkek Bakım Serisi


Organik erkek bakım serisinde tamamen bitkisel ve organik ürünler sunarak, vegan kullanıcılarımıza da daha fazla ulaşmak istedik. Saç, yüz ve vücut bakımı denildiğinde artık çok daha fazla erkeğin aklında Mühle var.

Seyahat Tıraş Ürünleri


İster arada bir, ister çok sık seyahat ediyor olun. Seyahatlerinizde tıraş konforunuzdan ödün vermenize, bıçağı bavuluma nasıl koysam, tıraş fırçamı nasıl kullanacağım diye düşünmenize gerek yok.