Kalite ve Konfor Bir Arada

Seyahat Tıraş Ürünleri

İster arada bir, ister çok sık seyahat ediyor olun. Seyahatlerinizde tıraş konforunuzdan ödün vermenize, bıçağı bavuluma nasıl koysam, tıraş fırçamı nasıl kullanacağım diye düşünmenize gerek yok.

Mühle, seyahatlerinizde size eşlik etmesi için en uygun materyallerden en pratik ve rahat seyahat tıraş ürünlerini size sunar.

Tarzınızı da yanınızda götürün!


Mühle tıraş aksesuarları şık, fonsiyonel ve oldukça hafif: Tıraş bıçakları, takıp çıkarılabilir ve kolay kuruyan fırça başlıkları, krom kaplama alüminyumdan yapılmış fırça sapları ve aynı zamanda koruma kaplarından oluşuyor.

Seyahat tıraş ürünlerinde taşınması pratik, hafif olduğundan alüminyum materyali kullanıldı. Tıraş fırçalarında ise kolay kuruyarak zahmetsiz ve yüksek performans sağladığından Silvertip Fibre sentetik kıl tercih edildi. Tıraş fırçanızın ne kadar çabuk kuruduğuna çok şaşıracaksınız!  

Ayrıca unutmayın: tıraş kremleri ve jilet koruyucuları, özellikle hareket halinde olduğunuz zamanlarda çok pratik kurtarıcılardır!

Taşınabilirlik ve iyi hissetme bir arada


Seyahat kitlerimizle dünyanın neresinde olursanız olun pürüzsüzlüğü ve iyi hislerinizi yanınızda taşıyabilirsiniz. Diğer büyük serilerimiz kadar sofistike ve aynı zamanda fonksiyonel tıraş setlerinin amacı konforuyla beraber her zaman yanınızda olmaktır.

Floransa’da geleneksel el işçiliği ile üretilmiş deri taşıma çantaları, seyahat tıraş setlerinizi darbelere karşı korurken uzun yıllar dayanıklılığıyla muhafaza etmeniz için üretildi.  

İyi yolculuklar!


Kaliteli tıraş malzemeleri ve doğru bakım ürünleri her zaman elinizin altında mı? Kişisel tercihleriniz ve dilediğiniz bakım türüne göre favori ürünleriniz de bavulunuza göre daha büyük ya da küçük olabilir. Bizim iki farklı seyahat çantası modelimiz de el yapımıdır ve tıraş fırçası, tıraş bıçağı için özel bölmelere sahiptir. Bunun yanında seyahat taşıma çantalarını dilediğiniz kişisel bakım ürünüyle kombinleyerek kullanabilirsiniz.