Özel tarifler, besleyici sonuç

Mühle Tıraş Bakım Ürünleri

MÜHLE tıraş bakım ürünleri, tıraştan önce ve sonra faydalanılacak doğal bir tedavi niteliğinde geliştirilmiştir. Her cilt tipi ve koku tercihi için farklı erkek bakım ürünleri mevcuttur. Özel tarif, öncelikle bitki ham maddelerinden elde edilir, doğa ile uyumlu olarak işleme alınır ve ardından özenle ekstrakte edilir.
Tıraş kremleri, sabunları, tıraş losyon ve balsamlarının kokuları oldukça erkeksi ve kalıcıdır.

Sandal ağacı, aloe vera ve deniz iğdesinden oluşan hoş, narin ve rakipsiz esansları, uçucu yağlardan geliştirilmiştir – ve favori “eau de toilette” kokunuz olmaya adaydır.

Tıraş kremi


Tıraş kremleri biraz daha hafif kıvama sahip ve tüp içinde olduklarından seyahat ederken oldukça pratiktir. Çok az miktarda kullanıldıklarında bile bol ve yoğun bir köpük üretebilirler. Islak tıraş için üretilmiş yüksek kaliteli tıraş kremleri, geleneksel tıraş sabunlarına karşı çok kişinin tercih ettiği çağdaş bir alternatiftir. Cildinizi ve sakalınızı mükemmel bir tıraşa hazırlar. Tıraş fırçası ile köpük elde edebileceğiniz gibi doğrudan elinizde köpürtüp yüzünüze de uygulayabilirsiniz.

Deniz iğdesi özlü tıraş kremi tüm cilt tipleri için uygundur. Cilt yenilenmesini destekleyen palmitik asit bakımından zengindir. Misket limonu portakalın uyumu ile cildinize taze meyveli bakım sağlar.

Aloe vera özlü tıraş kremi, hassas ciltler için geliştirilmiştir. Akdeniz bölgesinde yetişen Aloe Vera bitkisinden elde edilen özü, tıraş esnasında cildi ve duyuları sakinleştirirken, aynı zamanda besleyici özelliğe sahiptir.

Sandal ağacı özlü tıraş kremi, normal ve kuru ciltler için uygundur. Değerli içerik özleri, doğu bölgesinde yetişen sandal ağaçlarından gelir. Bu tıraş kreminde çok aşamalı bir damıtma işlemi ile elde edilen değerli, uçucu yağlar kullanılmaktadır. Sıcak ve çekici kokusu cildi ve duyuları sakinleştirir.

Tıraş sabunu


18. Yüzyıldan bu yana tıraş sabunları tıraş bakım ürünleri arasında klasikler olarak kabul edilir. Zengin ve hafif kokulu bir tıraş köpüğü; tıraş sabunu, su ve tıraş fırçası yardımıyla elde edilir. Tıraş sabunu sayısız bakım bileşenleriyle cildi besler ve korur. Tıraş sabunları, elde edilen köpükle cildi kusursuz bir ıslak tıraşa hazırlar.

Sandal ağacı, aloe vera ve deniz iğdesi özleriyle MÜHLE tıraş sabunları zengin mineraller içerdiğinden cildinizi yatıştırırken aynı zamanda besler. Mühle tıraş sabunları koruyucu içermez.

Tıraş Sonrası Balsam


Mühle tıraş sonrası balsamları zengin içerikleri, güçlü yatıştırıcı etkileri ve kalıcı kokularıyla bilinir. Keyifli bir ıslak tıraştan sonra cildin tüm ihtiyacını karşılar: Yatıştırır, nemlendirir, tazeler ve besler. Bu bakım ürünü, cildin kurumasını önler, meydana gelebilecek tahrişleri rahatlatıp yatıştırırken aynı zamanda nemlendirir. İlk kullanımdan sonra vazgeçemeyeceğiniz aloe vera, sandal ağacı veya deniz iğdesi özleri içeren bu hoş kokulu balsamlar, hayatınıza girdiğinde kendiniz için kazandığınız en faydalı bakım rutinlerinden biri haline gelecektir. Tıraş sonrası balsamlar da Mühle’nin diğer erkek bakım ürünleri gibi koruyucu madde içermezler.

Tıraş Sonrası Losyon


Her tıraşın hak ettiği yüksek kaliteli Mühle tıraş losyonları: Soğutma iksirinin temel maddesi saf su ve sadece en iyi – en kaliteli eklemeleri içerir. Örneğin cadı fındığı olarak bilinen hamamalis özü, cilt gözeneklerinin kapanmasını sağlayarak cildi sağlıklı bir forma kavuşturur. Ayrıca içeriğindeki şeker pancarı ve kamış özleri kaşıntı ve irritasyonu yatıştırır. Mühle tıraş losyonları cildinize ihtiyaç duyduğu bakım kürünü sağlar.

Sandal ağacı özlü tıraş losyonu anti-mikrobiyal ve anti-enflamatuar etkiye sahiptir. Aloe vera özlü içerik, hasarların iyileşmesini desteklerken hassas ciltlerde tahrişi önler. Yatıştırıcı deniz iğdesi özleri ise hücre yapısının yenilenmesini destekler.

Şap Taşı


Diğer adıyla kan taşı olarak da bilinen şap taşı potasyum sülfat ve alüminyumdan oluşan doğal bir tuzdur. Berberler tarafından da çok kullanılan şap taşı, tıraş esnasında meydana gelebilecek kesikler üzerine uygulanarak kanamayı hızlı bir şekilde durdurur. Nemlendirilerek kullanılan şap taşı (kan taşı) cilt gözeneklerinin kapanmasına yardımcı olarak pürüzsüz bir yapı sağlar. Ayrıca şap taşının güçlü bir antiseptik özelliği olduğundan, geleneksel ıslak tıraşta temel bir element olarak kabul edilir. Mühle, sizlere şap taşı ve boyutu açısından uygulanması oldukça kolay olan şap kalemini sunar.