Biz Kimiz

Mühle 1945 yılında Doğu Almanya’da kurulmuş tıraş ve erkek bakım ürünleri üreten köklü bir firmadır. Tüm ürünleri sadece yüksek kalitedeki materyallerden geleneksel el işçiliği ile Almanya'da üretilir. Mühle, erkek bakım ürünleri alanında dünyada var olan en büyük üreticilerden biridir. Biz Mühle Türkiye olarak, 2016 yılından beri burada erkek bakımının detaylarını ve geleneksel tıraş kültürünü paylaşıyoruz.

Erkek cilt bakımı, bakım denildiğinde az konuşulan bir konudur. Cilt bakımının olması gerekenlerini, erkeklerin tıraşta yaşadığı problemleri anlayarak bunlara özel önerilerle geleneksel tıraşı birlikte yaşıyoruz. Mühle'nin geleneksel tıraş ürünleri dünyada işçilik ve performans olarak ilklerde anılan bir kaç marka arasındadır. 

2021 yılında, Mühle geleneksel tıraş ve organik erkek bakımı ürünlerinin yanına, sakal bakımını da ekledik. Tüm kozmetiklerimizde olduğu gibi bitkisel kaynaklı ürün çizgisinde yürümeye devam ederek, sakal bakımında yüksek etkili konsantre ürünler sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Misyonumuz, erkeklere bakım ve geleneksel tıraş kültürü hakkında bilgi ve destek sağlamanın yanı sıra, bu rutini gerçek bir zevke dönüştürebilecek yüksek kaliteli tıraş ürünlerinin kullanımını da teşvik etmektir. Mühle ile tıraş nasıl rutinden ritüele dönüştürülür, kimler hangi ürünleri nasıl kullanmalı gibi konularda kullanıcılarımıza özel bir iletişim ile geleneksel tıraşı yaşayarak, birlikte çoğalıyoruz.

Türkiye’de bulunan resmi Mühle satış noktalarına ulaşmak için buraya tıklayın.

Bizimle İletişime Geçin