Mühle Sadakat Programı

Mühle Sadakat Programı, alışveriş yaptıkça puan kazandıran, bunun yanında kullanılan ürünlere yorum yapma, sosyal medyada paylaşım, dost daveti gibi çeşitli aksiyonlarla puan kazandıran bir çeşit üyelik programıdır.
  
Bu puanlarla sürekli olarak üyelere özel indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

Mühle üyelerine özel avantajlı alışveriş sunan bir alışveriş platformudur.

Mühle Sadakat Programına Nasıl Üye Olurum?

Mühle Sadakat Programı'na üye olmak için, Mühle Türkiye alışveriş sitemizde üyelik oluşturmanız yeterlidir.
  
Mühle Sadakat Programı üyeliği ücretsizdir.

Üyelik oluşturduktan sonra Hesabım/Puanlarım bölümünden, güncel puan bakiyenizi, Sadakat Programı hakkında detaylı bilgileri inceleyebilirsiniz.

Üyelik oluşturmak için buraya tıklayın. 

Nasıl Puan Kazanırım?

Mühle Sadakat Programı'nda puan kazanmak çok kolay!
 • İlk alışverişinizin %5'i,
 • 2. alışverişinizin %6'sı,
 • 3. alışverişinizin %7'si,
 • 4. alışverişinizin %8'i,
 • 5. ve sonraki alışverişlerinizin %10'u sipariş onayının hemen sonrasında, anında hesabınıza puan olarak yüklenir.
 • Arkadaşınızı davet ettiğinizde, arkadaşınızın ve sizin hesabınıza anında 50 TL puan yüklenir.
 • Davet ettiğiniz arkadaşınızın ilk siparişinden %10, 2. siparişinden ise %15 puan anında hesabınıza yüklenir.
 • Doğumgününüzde Mühle Türkiye'den size özel 100 TL anında hesabınıza yüklenir. (5 gün içinde kullanabilirsiniz.)
 • Satın aldığınız ürünlere yorum yaptığınızda, her bir yorum için 5 TL anında hesabınıza yüklenir.
NOT: Mühle Türkiye, Sadakat Programına ilişkin koşulları her zaman değiştirme hakkını saklı tutar. Mühle Türkiye, gerekli görmesi halinde, her zaman Mühle Sadakat Programında değişiklik yapma ve bu programı durdurma hakkına sahiptir. 

Puanlarımı Nasıl İndirime Dönüştürürüm?

Mühle Sadakat Programı puanlarınızla indirimli alışveriş yapmak çok kolaydır.

Puanlarınızı 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde indirim olarak kullanabilirsiniz.

Sepetiniz minimum tutar olan 100 TL üzerinde olduğunda ve puan bakiyenizde puan var ise, sepette "Puan Kullanma Seçeneğini Belirleyin" uyarısına tıklayıp "Uygula" butonuna tıkladıktan sonra sistem otomatik olarak indirim uygulayacaktır.

Sadakat Programı Harcama Kuralları:

 • Sepet tutarınız 100 TL - 499 TL aralığında ise, sepet tutarınızın %10'u kadar indirimli alışveriş yapabilirsiniz. ( var olan puan bakiyeniz doğrultusunda)
 • Sepet tutarınız 500 TL - 999 TL aralığında ise, sepet tutarınızın %12'si kadar indirimli alışveriş yapabilirsiniz. ( var olan puan bakiyeniz doğrultusunda)
 • Sepet tutarınız 1000 TL - 2999 TL aralığında ise, sepet tutarınızın %15'i kadar indirimli alışveriş yapabilirsiniz. ( var olan puan bakiyeniz doğrultusunda)
 • Sepet tutarınız 3000 TL - 3999 TL aralığında ise, sepet tutarınızın %18'i kadar indirimli alışveriş yapabilirsiniz. ( var olan puan bakiyeniz doğrultusunda)
 • Sepet tutarınız 4000 TL ve üzerindeyse, var olan puanlarınızla sepet tutarının %20'si kadar indirimli alışveriş yapabilirsiniz.
NOT: Mühle Türkiye, Sadakat Programına ilişkin koşulları her zaman değiştirme hakkını saklı tutar. Mühle Türkiye, gerekli görmesi halinde, her zaman Mühle Sadakat Programında değişiklik yapma ve bu programı durdurma hakkına sahiptir. Kampanya dönemlerinde, mevcut indirimlere ek olarak puan kullanabilme, dönemin şartları içinde değişiklik göstermektedir. Bazı dönemlerde ek olarak puan kullanımı sistemsel olarak kapatılmakta, bazı dönemlerde ise kullanım oranında değişiklik yapılabilmektedir. 

Güvenli Alışveriş

PUAN KAZANMAYA BAŞLAMAK İÇİN ÜCRET ÖDEMEM GEREKİYOR MU?

Kesinlikle hayır! Hesap oluşturmak veya puan kazanmak tamamen ücretsizdir. Hesabınızı aktifleştirdikten sonra, Hesabım/puanlarım bölümünden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

PUANLARIN HESABIMA YANSIMASI NE KADAR SÜRER?

Alışveriş ve yorumlarınızdan kazandığınız puanlar, hesabınıza anında otomatik olarak yüklenir.

PUANLARIMIN SON KULLANMA TARİHİ VAR MI?

Alışveriş ve yorumlarınızdan kazandığınız puanların son kullanma tarihi yoktur. Doğumgününüzde hesabınıza yüklenen puanın kullanım süresi 5 gündür.

ÜRÜN İADESİ YAPARSAM, KULLANDIĞIM PUANIMA NE OLUR?

İade işlemlerinde, alışverişten hesabınıza yüklenen puanlar silinir ve geri yüklenmez.

MÜHLE SADAKAT PROGRAMI İLE İLGİLİ SORULARIM OLDUĞUNDA KİME SORACAĞIM?

Canlı destek hattımız, sosyal medya hesaplarımız, e-posta adreslerimizden hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. ( bilgi@muehle-shaving.com.tr )

İSTEDİĞİM İNDİRİM ORANINA HAK KAZANMAYA ÇOK YAKINIM, BUNUN İÇİN EKSTRA PUAN ALABİLİR MİYİM?

Sadece hesabınızda yeterli puan bulunduğunda ilgili indirim hakkını elde etmeniz mümkündür. Eğer daha fazla puan kazanmak istiyorsanız, “puan kazan” sekmesindeki adımları uygulamaya başlayabilirsiniz!

MÜHLE SADAKAT PROGRAMI İLE İLGİLİ BİLDİRİM E-POSTASI ALMAK İSTEMİYORSAM NE YAPMALIYIM?

Zaman zaman yeniliklerden haberdar olman için size e-posta yollayabiliriz. Eğer bizden e-posta almak istemiyorsanız, size gelen postanın en altındaki “Üyelikten Ayrıl” linkine tıklayabilirsiniz.
NOT: Mühle Türkiye, Sadakat Programına ilişkin koşulları her zaman değiştirme hakkını saklı tutar. Mühle Türkiye, gerekli görmesi halinde, her zaman Mühle Sadakat Programında değişiklik yapma ve bu programı durdurma hakkına sahiptir.