Mühle Cilt Bakım Ürünleri

MÜHLE tıraş bakım ürünleri, tıraştan önce ve sonra faydalanılacak doğal bir tedavi niteliğinde geliştirilmiştir. Her cilt tipi ve koku tercihi için farklı erkek bakım ürünleri mevcuttur. Özel tarif, öncelikle bitki ham maddelerinden elde edilir, doğa ile uyumlu olarak işleme alınır ve ardından özenle ekstrakte edilir.
  
Tıraş kremleri, sabunları, tıraş losyon ve balsamlarının kokuları oldukça erkeksi ve kalıcıdır.

Sandal ağacı, aloe vera ve deniz iğdesinden oluşan hoş, narin ve rakipsiz esansları, uçucu yağlardan geliştirilmiştir – ve favori “eau de toilette” kokunuz olmaya adaydır.
Muehle_04_20201069

Tıraş Kremi

Tıraş kremleri biraz daha hafif kıvama sahip ve tüp içinde olduklarından seyahat ederken oldukça pratiktir. Çok az miktarda kullanıldıklarında bile bol ve yoğun bir köpük üretebilirler. Islak tıraş için üretilmiş yüksek kaliteli tıraş kremleri, geleneksel tıraş sabunlarına karşı çok kişinin tercih ettiği çağdaş bir alternatiftir. Cildinizi ve sakalınızı mükemmel bir tıraşa hazırlar. Tıraş fırçası ile köpük elde edebileceğiniz gibi doğrudan elinizde köpürtüp yüzünüze de uygulayabilirsiniz.

Deniz iğdesi özlü tıraş kremi tüm cilt tipleri için uygundur. Cilt yenilenmesini destekleyen palmitik asit bakımından zengindir. Misket limonu portakalın uyumu ile cildinize taze meyveli bakım sağlar.

Aloe vera özlü tıraş kremi, hassas ciltler için geliştirilmiştir. Akdeniz bölgesinde yetişen Aloe Vera bitkisinden elde edilen özü, tıraş esnasında cildi ve duyuları sakinleştirirken, aynı zamanda besleyici özelliğe sahiptir.

Sandal ağacı özlü tıraş kremi, normal ve kuru ciltler için uygundur. Değerli içerik özleri, doğu bölgesinde yetişen sandal ağaçlarından gelir. Bu tıraş kreminde çok aşamalı bir damıtma işlemi ile elde edilen değerli, uçucu yağlar kullanılmaktadır. Sıcak ve çekici kokusu cildi ve duyuları sakinleştirir.

Tıraş Sabunu

18. Yüzyıldan bu yana tıraş sabunları tıraş bakım ürünleri arasında klasikler olarak kabul edilir. Zengin ve hafif kokulu bir tıraş köpüğü; tıraş sabunu, su ve tıraş fırçası yardımıyla elde edilir. Tıraş sabunu sayısız bakım bileşenleriyle cildi besler ve korur. Tıraş sabunları, elde edilen köpükle cildi kusursuz bir ıslak tıraşa hazırlar.

Sandal ağacı, aloe vera ve deniz iğdesi özleriyle MÜHLE tıraş sabunları zengin mineraller içerdiğinden cildinizi yatıştırırken aynı zamanda besler. Mühle tıraş sabunları koruyucu içermez.
Muhle_tiras_sabunu
MPSSH4

Tıraş Sonrası Balsam

Mühle tıraş sonrası balsamları zengin içerikleri, güçlü yatıştırıcı etkileri ve kalıcı kokularıyla bilinir. Keyifli bir ıslak tıraştan sonra cildin tüm ihtiyacını karşılar: Yatıştırır, nemlendirir, tazeler ve besler. Bu bakım ürünü, cildin kurumasını önler, meydana gelebilecek tahrişleri rahatlatıp yatıştırırken aynı zamanda nemlendirir.

İlk kullanımdan sonra vazgeçemeyeceğiniz aloe vera, sandal ağacı veya deniz iğdesi özleri içeren bu hoş kokulu balsamlar, hayatınıza girdiğinde kendiniz için kazandığınız en faydalı bakım rutinlerinden biri haline gelecektir. Tıraş sonrası balsamlar da Mühle’nin diğer erkek bakım ürünleri gibi koruyucu madde içermezler.

Tıraş Sonrası Losyon

Her tıraşın hak ettiği yüksek kaliteli Mühle tıraş losyonları: Soğutma iksirinin temel maddesi saf su ve sadece en iyi – en kaliteli eklemeleri içerir. Örneğin cadı fındığı olarak bilinen hamamalis özü, cilt gözeneklerinin kapanmasını sağlayarak cildi sağlıklı bir forma kavuşturur. Ayrıca içeriğindeki şeker pancarı ve kamış özleri kaşıntı ve irritasyonu yatıştırır. Mühle tıraş losyonları cildinize ihtiyaç duyduğu bakım kürünü sağlar.

Sandal ağacı özlü tıraş losyonu anti-mikrobiyal ve anti-enflamatuar etkiye sahiptir. Aloe vera özlü içerik, hasarların iyileşmesini desteklerken hassas ciltlerde tahrişi önler. Yatıştırıcı deniz iğdesi özleri ise hücre yapısının yenilenmesini destekler.
Muehle_04_20200957
hartel-mirko_muehle_shave_Care_833_edit

Şap Taşı

Diğer adıyla kan taşı olarak da bilinen şap taşı potasyum sülfat ve alüminyumdan oluşan doğal bir tuzdur. Berberler tarafından da çok kullanılan şap taşı, tıraş esnasında meydana gelebilecek kesikler üzerine uygulanarak kanamayı hızlı bir şekilde durdurur. Nemlendirilerek kullanılan şap taşı (kan taşı) cilt gözeneklerinin kapanmasına yardımcı olarak pürüzsüz bir yapı sağlar. Ayrıca şap taşının güçlü bir antiseptik özelliği olduğundan, geleneksel ıslak tıraşta temel bir element olarak kabul edilir. 

Mühle, sizlere şap taşı ve boyutu açısından uygulanması oldukça kolay olan şap kalemini sunar.

Mühle Organik Erkek Bakım Serisi

Islak tıraş uzmanı olan bizlere göre kendimizi ilgilendiren ritüeller daima doğal olmalıdır.

Organik erkek bakım serisinde tamamen bitkisel ve organik ürünler sunarak, vegan kullanıcılarımıza da daha fazla ulaşmak istedik. Saç, yüz ve vücut bakımı denildiğinde artık çok daha fazla erkeğin aklında Mühle var.

Sadece özel kullanıcılarımız için kontrollü organik tarımdan elde edilen MÜHLE ORGANİK serimizi ürettik. Özenle seçilmiş ham maddelerden üretilmiş doğal kozmetikler, özel ihtiyaçları olan hassas erkek ciltleri için tasarlandı. Doğanın sunduğu en saf haliyle sizlere ulaştırdığımız ürünlerimizin hepsinin BDIH sertifikası vardır. 
Lifestyle-Muhle_argan_logo

Aroma Deneyimi

Saf Yeşil – Deniz ve çiçekler: bunlar organik serimize aşıladığımız taze kokulardır. Misket limonu, kakule (zencefilgillerden) ve elemi yağı başta ele aldıklarımızdandır. Aromalar yayıldıkça armut, gül ve nane kokuları kendiliğinden oluşmaya başlar. Esansın uzun süreli etkisinden sorumlu olan yeşil temayı ise selvi ağacı ve vetiver bitkisi oluşturur.
Lifestyle-Muhle_Morocco_logo

Fas Altını

Kuzey-Doğu Afrika’da bulunan argan ağacı (Argania Spinoza), meyve çekirdeklerinin kullanımı bakımından gerçek bir hazine değeri taşımaktadır. Tüm MÜHLE ORGANİK ürünleri, adil ticaret esasına göre Fas’lı kadınların geleneksel olarak elleriyle sıkarak elde ettikleri argan yağını içermektedir. Argan yağı; antioksidanlar ve E vitamini bakımından oldukça zengindir, ayrıca serbest radikalleri uzaklaştırır. Bunun yanında yenileyici, besleyici, nemlendirici ve kan akışını destekleme özelliği vardır. Argan yağı yaşlanmaya karşı etkin bir koruyucu olarak kabul edilir.
Lifestyle-Muhle_BDIH_logo

Test edilmiş ve onaylanmıştır

MÜHLE ORGANİK serisinin her bir ürünü sıkı kurallar çerçevesinde BDIH testi mühürü ile “Sertifikalı Doğal Kozmetikler” sertifikasına sahiptir. Bu sertifika kriterlerine göre, ürünlerimiz şu özellikleri taşımaktadır: Kontrollü organik tarımdan veya kontrollü organik yabani hasattan elde edilmiş bitki ham maddeleri kullanılmakta olup, ürünler kesinlikle sentetik boya, esans, silikon, paraben veya mineral yağ bazlı ham madde içermemektedir.
Organik_tiras_kremi

Organik Tıraş Kremi ve Tıraş Sonrası Balsam

Tıraş kremi, hafif yapısıyla cildi ferahlatır ve jiletin cildinizde zahmetsizce kaymasını sağlar. Mühle organik tıraş kremi, argan yağı, E vitamini ve esansiyel yağ asitleri bakımından özellikle zengindir. Ayrıca değerli aktif maddeleriyle cildi besler ve korur. Besleyici gliserin de tıraş esnasında cildin hidro-lipit dengesini optimize eder.

Besleyici argan yağı gibi aktif içeriklerin kombinasyonu, tıraş sonrasında da cildi korumaya yarar. Tıraş sonrası balsam aloe vera içeriğiyle cildin elastikiyetini ve yenilenmesini destekler. Calendula özünün yatıştırıcı ve antiseptik özelliği vardır. Ayrıca bisabolol maddesinin de, anti-enflamatuar ve iyileştirici özelliği vardır. Avokado yağı da hidro-lipit dengesini optimize eder.

Organik Vücut Bakımı

Duş jeli hafif kıvamı ile güzel bir köpük meydana getirir ayrıca canlandırıcı ve besleyici etkiye sahiptir. Sağlıklı bir cilt için, bitkisel mumlarla kombinlenmiş argan yağı, bitkisel gliserin ve buğday proteini içerir. Bu maddeler cildin su dengesini optimize ederken aynı zamanda cildi besler. Esansiyel yağlar ise cilde hafif ve taze bir koku verir.

Vücut losyonunun keyifli kokusu ve içeriğindeki aktif bileşenler duş jelinin ardından kullanabileceğiniz en kusursuz tamamlayıcıdır. Aloe vera cildin yenilenmesini destekler; biberiye özü ve E vitamini antioksidan görevi görürken serbest radikalleri uzaklaştırır.
Vucut_bakimi
yuz_kremi

Organik Yüz Bakımı

Ayrıntılı bir temizlik, sağlıklı bir yüz bakımının temelini oluşturur. Yüz temizleme jeli, argan yağı içerir, E vitamini ve esansiyel yağ asitleri bakımından oldukça zengin bir bileşime sahiptir. İçeriğindeki diğer değerli aktif maddeler hidro-lipit dengesini optimize ederken, cildin elastikiyetini ve yenilenmesini destekler.

Organik yüz kremi hafif yapısı ile argan yağı açısından zengindir ayrıca cilde bakım ve koruma sağlar. İçeriğindeki soya ve shea yağı cilde pürüzsüzlük verirken aynı zamanda yağ dengesini düzenler. F vitamini ciltte nemi hapseder ve bariyer fonksiyonlarını güçlendirir. Aloe vera cildin kurumasını önler, elastikiyetini ve yenilenmesini destekler.

Organik Şampuan

Duş jeli hafif kıvamı ile güzel bir köpük meydana getirir ayrıca canlandırıcı ve besleyici etkiye sahiptir. Sağlıklı bir cilt için, bitkisel mumlarla kombinlenmiş argan yağı, bitkisel gliserin ve buğday proteini içerir. Bu maddeler cildin su dengesini optimize ederken aynı zamanda cildi besler. Esansiyel yağlar ise cilde hafif ve taze bir koku verir.

Vücut losyonunun keyifli kokusu ve içeriğindeki aktif bileşenler duş jelinin ardından kullanabileceğiniz en kusursuz tamamlayıcıdır. Aloe vera cildin yenilenmesini destekler; biberiye özü ve E vitamini antioksidan görevi görürken serbest radikalleri uzaklaştırır.
sampuan
argan_yagi

Organik Argan Yağı ve Onarıcı Serum

Organik argan yağı, el ile preslenmiş esansiyel yağ asitleri ve değerli aktif maddeler bakımından oldukça zengindir. Tahrişi önlemeye yardımcı olur, cildi korur ve besler. Diğer bakım ürünleri ile kombine edilebildiğinden, dudakların, cildin ve tırnakların yoğun bakımı için ideal bir üründür. Vitamin F cildin yağ dengesini optimize eder ve cildin pürüzsüzlüğünün yanı sıra nemlendirici özelliğe sahiptir.

Onarıcı serum, ince dokulu yapıların yoğun bakımı için özel olarak geliştirilmiş koenzim Q10 bakımından çok zengindir. Bu serum, yüz ve göz çevresinin bakımı ve yenilenmesi için özel olarak geliştirildi. Argan yağı ve aloe vera cildin elastikiyetini ve yenilenmesini destekler. Kamış ve baobab ağacı özleri cilt sıkılaştırma etkisine sahiptir ve cildi dış stres faktörlerinden korur. Aspir bitkisinin değerli omega-yağ asitleri, nem artışını desteklerken, daha pürüzsüz bir cilt bakımı için yağ dengesinin optimizasyonunu sağlar.