Based on 2605 reviews
88%
(2283)
9%
(224)
2%
(56)
1%
(22)
1%
(20)
K
Klasik Tıraş Makinesi - R 41 GRANDE
KEMAL ÇETİNKAYA (Bornova)
İlk traşta yüzümü kanattım

İlk traşta yüzümü kanattım yaraların geçmesini bekliyorum

Derinden tras

Dikkat gerektiriyor bastirmayiniz kendisi halldiyo zaten

Keyif verici tıraş deneyimi

Yıllardır 3 ve 5 bıçaklı tıraş makineleri kullandım daha sonra piyasa malı bir ustura kullandım ancak tıraş olurken bu kadar keyif alacağım ve uyku saatimi değiştireceğim aklıma gelmezdi. Alışma süreci muhakkak oluyor daha önce kullanmadıysanız ancak istediğinizi fazlasıyla veren bir ürün. Herkese tavsiye ederim.

C
nom Tıraş Fırçası - THEO 41 DA
Cenk Ulucan (Istanbul)
Kaliteli ürün

Hem kalite hem de ergonomi olarak çok hoş ben büyük boy fırça kullanmama rağmen aldığım ürün biraz ufak fakat kullanım olarak hoş bir hissiyatı var. Doğal kıldan olduğundan ötürü bir miktar koku var fakat bu koku zamanla kayboluyor ve fırça kullanıldıkça daha da hoş bir his veriyor. Tavsiye ederim.

Şık bir ürün

Hediye olarak aldım henüz hediye etme fırsatım olmadı ama çok şık bir ürün

Gerçekten çok kaliteli

Ürünü materyal kalitesi gerçekten 1. sınıf. Sadece bu ürün için değil Mühle Türkiye'den ürün satın almak isteyenler hiç düşünmeden alsınlar. Siparişten, kargo sürecine kadar (özen ile paketlenmiş) olarak gönderime gerçekleştirdiler. Mühle Türkiye'ye teşekkürlerimi sunuyorum.

yumuşak ve sıcak

eski bir sentetik fırça kullanıcısı olarak bu fırçaya geçtim. mutlaka tavsiye ediyorum. ıslattığınız zaman çok miktarda su tutuyor. sıcak su ile de ıslatınca sıcak kalıyor ve tıraş öncesi hazırlığın büyük kısmı halledilmiş oluyor. sapı çok güzel. tek kötü yanı ilk kullanımlarda koku alabilirsiniz ki doğal olduğu için normal. 3 üncü tıraştan itibaren o koku gitmeye başlıyor. bir de stand aldım. onu da tavsiye ederim.

R89 TWİST 👌hastasıyım

Mühle R89 Twist, bu tıraş makinesini almadan önce çok düşündüm ve inceledim,ve anladım ki geleneksel tıraşı seven her erkeğin banyo dolabında mutlaka bulunması gereken bir alet.Estetik açıdan kusursuz tutuş hissi güven verici Royal esintilere sahip markanın kalitesine yakışan bir ürün.Ayrıca Mühle Türkiye'ye ilgilerinden ve nezaketlerinden dolayı çok çok teşekkür ediyorum

A
Rocca Tıraş Makinesi - R 94
Aykut Tosun (Bilecik)
Kaliteyi hissettiriyor

Rocca gerçekten “kale” olmuş. Kalitesi ilk bakışta hissedilirken ele aldığınızda ve bilhassa traşta zirveye ulaşıyor. Keyifli bir traş sunuyor.

Kokuyor

Öncelikle kokusu çok hoş. Ebatı biraz küçük ama dayanıklı görünüyor.

Kalite

Almadan önce çok araştırdım. Elinize aldığınızda verdiği hissiyat harika. Evet 25 mm. çapında olmasına rağmen biraz küçük ama, cildinize değdiğinde yumuşacık. Hele su tutuşuna diyecek yok. Ah biraz da ucuz olsaydı.

Sıradan

Çeşit olması amacıyla diğer marka yaprak jiletlerle birlikte aldım. Fiyat performans ürünü, lakin ben çok keyif almadım. R 89 ile günlük traşta uyumu zayıf oldu. Bu ikili çok acemi olanlar ve yeni başlayacaklar için belki uygun olabilir. Ayrıca vücut tıraşı içinde düşünebilirsiniz.

Mükemmel

Uzun zamandır R89 modelini severek kullanmaktayım. Değişiklik olsun diye deneme amaçlı aldım. Perma-Sharp jilet ile deneme fırsatım oldu. Gerçekten çok konforlu bir tıraşı var. Orta agresif bir makine olmasına rağmen R89 ile karşılaştırdığımda yüzdeki bıçak hissiyatı R89'a göre daha fazla. Fakat rahatsız edici agresiflik olarak algılanmasın. Aksine keyifli. Sonuç olarak çok keyifli bir tıraş deneyimi sundu. Aldığıma çok memnunum. Bir sonraki tıraşta Feather bıçak ile deneyeceğim.

Y
Tıraş kasesi - RN 4
Yahya (Ankara)
Sağlıklı bir kase,

Sağlık yönünden iyi,Mühle sabun kullanıyorsan cuk oturur içerisine,yalnız bireysel kullanım için çok büyük ve de pahalı.

Mükemmele yakın

Umduğunun ötesinde bir rahatlık sunuyor.Yalnız burun ile bıyık kesişimlerinde istenilen verim alınamıyabiliyor.Benim yüz yapım da bu sorunu yaşadım.Bu sorunu da halledebilirsem yıldız sayısını 5 yaparım.

Verimi çok yüksek bir ürün.

Cilddeki traş hissiyatını daha iyi yaşatıyor.Aşırı bir koku olmadan bu işi başarması en güzel özelliği.

Yormayan köpük

Süper hızlı biçimde cildinizi traşa hazırlamak istiyorsanız kullanın.

Güzel ve Şık

R96 modeli ve bu modeli hediye olarak aldığım için deneme şansım olmadı. Paslanmaz çelik olması, sapının uzunluğu ve ağırlığı güzel görünüyor. En pahalı modeli olduğu için paslanmaz çelik severler ve bütçesi uygun olanlar için öneriyorum.

Favorim

Hediye olarak aldığım için kullanma şansım olmadı. Şunu söylemek istiyorum, ürün gerçekten çok şık ve paslanmaz çelik olması nedeniyle ağırlık ve ergonomisi harika. Almış olduğum ürünler içinde en favori modelim bu oldu. Bütçesi uygun olanlar için tavsiye ederim.

Vasat

Tıraş bıçağı ile ücretsiz verilen ürünü R41 makine ile deneme şansım oldu. Performans olarak orta seviyede olduğunu söyleyebilirim.

Yoruma gerek yok.

R89 modeliyle günlük tıraş için kullandım. Bu versiyon ve diğer çeşitlerini de yıllardır kullanıyorum. En beğendiğim yaprak jilet ürünü. Orjinal ürün ve fiyatı da uygun. Kargo ücreti ve ücretsiz kargo limiti biraz yüksek. 300-500 Tl civarına çekilmiş olsa eminim bu tarz ürünlerde satış patlaması yaşanır. Piyasa da sahtesi çok olan bir ürün bu nedenle tercihler bilindik firmalardan olacaktır. Kargo ücret konusunu öneri olarak belirtmek isterim.

İdeal

Günlük Tıraş için gerçekten ideal bir başlık yapısı var. Tüm yaşantınızdaki ilk tıraşı olmuyorsanız bu makine ile yüzünüzü kesmeniz imkansıza yakın. Başlık yan kenarlarında jilet taşması oluyor. R41 modeline göre 1mm daha küçük. Modeller belli olsun diye mi yapılmış bilemiyorum. Zarar verecek bir durum yok ama mantıklı bir açıklaması yoksa bu detayın görülmemiş olması şaşırtıcı. Bu küçük detay dışında günlük tıraş için kesinlikle ideal makine.

B
Mühle Tükenmez Kalem
B. (Istanbul)
Mühle Tükenmez Kalem

Kalemi cuma indiriminden faydalanarak aldım fakat cuma indiriminden faydalanarak aldığım fiyat bile ürünün global satış fiyatına denk geliyor. Hadi burası çok önemli değil sonuçta araştırdım ve bu durumu bilerek sipariş verdim, asıl can sıkıcı olan konu bu rakamları ödediğiniz bir kalemde Mühle Türkiye size orijinal kutusunu göndermeye dahi tenezzül etmiyor. Ürünü alacaksanız bu durumu dikkate alarak sipariş verebilirsiniz, onun dışında gayet şık duran kaliteli olduğunu düşündüğüm ve pek kimselerde göremeyeceğiniz bir kalem.

Kaliteli Malzeme, Şık Tasarım

Ürün 21mm düğüm çapına sahip ürünler ile uyumlu. Nom serisi fırçalar ile uyumlu ve ben de nom serisi fırça ile kullanıyorum. Arkasında sabitlemeye yarfımcı aparatı da mevcut. Standın kendisi kaliteli malzemeden yapılmış, kırılıp bozulabilecek bir ürün değil. Tasarımı hoş, uygun fırçalar ile güzel kullanım verebilir.
Fiyatı çok uygun, boyutu da uygun ise fırçanıza gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

M
Porsuk Tıraş Fırçası - 93 H 250
Mehmet Metin Demir (Karaman)

Porsuk tıraş fırçası kullanıyordum memnun olduğum için yine aynı kıl tipi fırçayı tercih ettim. Çok beğendim, kaliteli bir ürün. Teşekkürler.